majdapekna@majdapekna.sk +421 908 455 859

Festival jogy nielen o joge
YOGACAMP
3.9. - 4.9.2021

Do začiatku festivalu zostáva: 43 let 133 dnů 17 hodin 22 minut 1 vteřina

Fotogaléria Program

Festival jogy nielen o joge

- takto znie podtext festivalu, ktorý vznikol veľmi spontánne vlani - v roku 2020. Jeho neoficiálnou ideou bola sloboda, voľnosť, súdržnosť, zdravie, rodina, priatelia, energia, zážitky, poznanie, láska. Všetky tieto atribúty sa spojili a vyčarovali nádherný deň. V tomto duchu vzniká v poradí 2. ročník Yogacampu. S malým podtitulom: som bytosť plná zdravia, spokojnosti a lásky.

Na živote je najkrajší život sám. So všetkými jeho priamymi cestami, ale i, nie vždy malebnými, zákutiami. Na kvalite života sa podieľame sami, sami sme si tvorcami svojho šťastia, plne nesieme zodpovednosť za svoje činy, rozhodnutia, zdravie. Každý z nás má na výber, ako rozohrá svoj životný príbeh. A či zostane v úlohe pasívneho hráča, alebo prevezme rolu režiséra. A v akej kondícii svoje telo, dušu i myseľ udrží. Áno, samozrejme, existujú okolnosti, ktoré nie sme schopní predvídať a ovplyvniť. V okamihu sa nečakane ocitneme v nevôli osudu. Ako sa v tej chvíli s nepohodou vyrovnať, ako sa postarať o rany na tele i duši? Existuje zaručený recept na opravu, na šťastie? Musíme nevyhnutne stratiť svoju životnú silu, zdravie? Môžeme a nemusíme. Jednou z alternatív, ktorá nám pomôže sa v pavučine otázok zorientovať je joga. Samozrejme, že samotná joga nie je liek. Je to cesta. Joga nie je iba o fyzických pozíciách. Učí nás spomenúť si na dych - nástroj - ktorý sme zabudli správne používať a prostredníctvom rôznych dýchacích techník sa napojiť na svoju jedinečnú podstatu, na svoju integritu. Učí nás spomaliť, rozpoznať skutočnú podstatu života, učí nás umeniu meditovať, milovať, prijímať, rozdávať.

O skúsenosti, vedomosti a benefity vznikajúce z praktikovania jogy sa s Vami radi podelia prostredníctvom lekcií a workshopov lektori jogy nielen z trenčianskych jogových štúdií. Srdečne Vás pozývame a veľmi sa na stretnutie s Vami tešíme.

Na festivale uvidíte a zažijete

rôznorodé štýly jogy

workshopy nielen s jogovou tematikou

zaujímavý hudobný program

prednášky a besedy

qigong

kreatívnu zónu, v ktorej si vyrobíte vlastné umelecké dielo

tvorbu spoločnej mandaly

Om chanting

tombolu s hodnotnými darmi

milé vecičky od šikovných tvorcov

maľovanie hennou

hormonálne masáže

Festival podporili

Infostena

Magdaléna Schönová

Usporiadateľ
 •   FOTO

  Priebeh festivalu bude zaznamenávaný.

 •   ČO SI VZIAŤ SO SEBOU

  Z hygienických dôvodov odporúčame priniesť si vlastné podložky na cvičenie. Máte hudobný nástroj? Vezmite si ho so sebou, na spoločnom jame ho využijete. Festival nemá vlastnú úschovňu cenných vecí.

 •   PARKOVANIE

  Parkovanie je možné pri krytej plavárni, na platenom parkovisku oproti Sokolovňa pub & Regal burger, pri letnej plavárni, alebo v obmedzenom množstve priamo pri vstupe do areálu Pláž na Ostrove.

 •   UBYTOVANIE

  Pre cezpoľných ponúkame atraktívne ubytovanie v blízkosti Trenčína v lokalite Bielych Karpát, alebo priamo pod širákom v priestore festivalu (sprchy nie sú k dispozícii).

 •   PLATBY

  Na podujatí nie je možné platiť platobnou kartou.

 •   OBČERSTVENIE

  Občerstvenie zabezpečuje Bufet na Ostrove. Za občerstvenie nie je možné platiť platobnou kartou..

 •   COVID-19

  Informácie budú priebežne aktualizované podľa aktuálneho stavu.

Miesto konania

Pláž na Ostrove

Telefón

+421 908 455 859